„Dobry wieczór z Maryją” – 13.02.2021

W przyszłą sobotę tj. 13 lutego w naszej parafii odbędzie się kolejny „Dobry wieczór”. Tym razem patronką naszego spotkania będzie NMP. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, a zwłaszcza Koła Żywego Różańca, młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz dzieci i rodziców przed I Komunią Św. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. o godz. 17.00, po Eucharystii konferencję o Maryi wygłosi ks. Dariusz Czajka – wikariusz par. Przemienienia Pańskiego w Łukowie i przewodnik grupy 14A PPP na Jasną Górę. Po konferencji odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z uwielbieniem, prowadzona przez zespół muzyczny i zaproszonego gościa. W trakcie spotkania będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*