Informacje o duszpasterzach

PROBOSZCZ – KSIĄDZ MGR ZBIGNIEW HACKIEWICZ – DZIEKAN DEKANATU TERESPOLSKIEGO
Urodzony 24.02.1961 r., imieniny obchodzi 17 marca. Wyświęcony na kapłana 11 czerwca 1988 r. Pochodzi z parafii Chłopków, obecnie diecezja drohiczyńska. Wikariat: Stężyca, Międzyrzec Podlaski, Siedlce parafia Bożego Ciała. Probostwa: Krzewica 6 lat, Mszanna 11 lat, a w Terespolu od 14 marca 2021 roku. Numer telefonu: (83) 375-20-69

WIKARIUSZE:

1. Ks. mgr Łukasz Borowski, wikariusz, pochodzi z parafii pw. NMP Królowej Polski w Gocławiu. Wyświęcony na kapłana w roku 2008. W parafii od 01.07. 2021r.
2. Ks. mgr Paweł Paszkiewicz, wikariusz, pochodzi z parafii św. Anny  w Białej Podlaskiej. Wyświęcony na kapłana w roku 2003. W parafii od  01.07. 2021r.

5 Replies to “Informacje o duszpasterzach”

  1. Mam pytanie do Parafian, bo Księża raczej nie będą w temacie, chyba, że zajrzą do dokumentacji. Może ktoś pamięta te dawne czasy 🙂 W końcu lat 70-tych w parafii Terespol byli wikariuszami dwaj księża o imieniu Jan. Określę Ich obrazowo: jeden z nich nie miał palca i był raczej niezbyt wysoki, a drugi miał kręcone włosy, był wyższy i znany był z dużego poczucia humoru. Czy ktoś mógłby mi przypomnieć, jak owi księża się nazywali? Poproszę o e-maila w tej sprawie. Z góry dziękuję i pozdrawiam moją rodzinną parafię! Kontakt: amoroz@onet.pl

  2. Chciałabym bardzo podziękować za mszę świętą w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 10,30. Ksiądz Artur przywrócił mi wiarę w pamięć kościoła w Terespolu o dzieciach, dla których właśnie msza o tej porze jest wręcz świętością. Ucieszył bym się gdyby każdą „msza dla dzieci” miała taki charakter jak ta wspomniana wcześniej. Jeszcze raz dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*