Apostolat Pomocy Duszom Czyśćcowym wraz z opiekunem ks. Grzegorzem Bochińskim zaprasza do modlitwy „40 dni z Maryją”.

Akcja modlitewna polega na rozważaniu tajemnic różańcowych w następujących intencjach:

Część Radosna – o świętość rodzin i małżeństw;

Część Światła – o liczne i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego;

Część Bolesna – o ustanie pandemii, zdrowie dla chorujących i dla służby zdrowia;

Część Chwalebna – za bliskich zmarłych oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Istotą jest modlitwa różańcowa w powyższych intencjach przez 40 dni Wielkiego Postu (od 17 lutego do 28 marca). Można zapisać się na jedną, dwie, trzy lub cztery części różańca. Można zapisać się na wszystkie dni, na jeden dzień, bądź co tydzień (według możliwości i chęci). Modlimy się w zaciszu domowym o wybranej porze dnia. Dzięki dowolności wyboru czasu modlitwy w ciągu dnia, istnieje możliwość dostosowania jej do godzin pracy i zajęć domowych. Nawet jedna część różańca ofiarowana przez Ciebie może zmienić życie Twoje i innej osoby. Modlitwa różańcowa „40 dni z Maryją” jest dla każdego, nie tylko dla naszych parafian. Masz ochotę, możesz zapisać innych. Wiele osób w naszych domach nie będzie mogło się zapisać ze względu na chorobę, niemoc starczą. To Ty kochany wyznawco Chrystusa możesz pomóc tej osobie mówiąc jej o tej akcji i zapisując ją na listę. Razem możemy wyprosić więcej łask. Zapisy na modlitwę w Kościele w dniach 07.02 oraz 14.02 przed i po każdej Mszy Św.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*