Intencje Mszy Świętej – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.07.2021-01.08.2021


PONIEDZIAŁEK, 26 lipca
6:30 + Annę Kulicką, Annę Popławską i zm. z ich rodzin
7:00 +Wiesława Dejniczuka 6 r.
7:00 + Annę z racji imienin
18:00 +Jakuba Nikoniuka z racji imienin
18:00 + Zdzisława Rydza (greg.)
WTOREK, 27 lipca
6:30 + Daniela Stawinogę
7:00 +Jadwigę, Włodzimierza, Tadeusza Wróblów
7:00 + Władysławę Jakuszko, Marka, Henryka, Annę

Nowenna do Miłosierdzia Bożego
+Olgę, Edmunda, Wandę i ich rodziców
+Franciszkę, Wincentego, Stanisława, Marię, Janusza, Eugeniusza, Kazimierę, Edwarda, Wiesława Knigawków
+ Eugenię, Bronisława, Mariana
+Janinę i Henryka Cieślaków
Dz.bł. w 2 r. śl. Izabeli i Grzegorza Paszkiewiczów, z prośbą o zdrowie, Boże bł. potrzebne łaski i opiekę MB
+Barbarę Lipowiecką
+ Krzysztofa, Edwarda, Halinę, Olgę i Franciszka Gołębiowskich
+Barbarę Gregoruk
Dz.bł. z racji imienin Anny Kędry o Boże bł. dary Ducha Świętego i opiekę MB
+Julię, Stanisława, Bogdana z r. Androsiuków, Stanisława Jankowskiego,
dziadków z rodzin Androsiuków i Malickich
Dz.bł. z racji ur. Janusza Mikołajczuka o Boże bł. i potrzebne łaski w życiu,
opiekę MB
+ Lidię Koncewicz
+ Halinę Panasiuk
+ Zdzisława Rydza (greg.)
ŚRODA, 28 lipca
6:30 + Czesława Litkowskiego
7:00 +Jana Barmosza
7:00 + Wandę Mularuk

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Dz.bł. w 10 r. śl. Anny i Antoniego oraz o Boże bł. dla ich dzieci Viktorii, Francessy i Amelii
+Edwarda Narodosławskiego
+Janinę Boguszewską 1 r.
Dz.bł. w 15 r. ur. Magdaleny Dąbrowskiej o Boże bł. dary Ducha Świętego, opiekę MB dla niej i jej rodziców
+Barbarę Lipowiecką
+ Barbarę Gregoruk
Dz.bł. w 18 r. ur. Pauliny o Boże bł. dary Ducha Świętego, opiekę MB
Dz.bł. o Boże bł. dary Ducha Świętego, opiekę MB dla członkiń KRK św. Marty
z Terespola i ich rodzin
+ Jana Wawczeniuka 10 r.
+Stanisława Dybasia
+Halinę Panasiuk
+ Zdzisława Rydza (greg.)
CZWARTEK, 29 lipca
6:30 +Tadeusza Trochimiuka
7:00 + Annę i Aleksandra Kaliniuków
7:00 + Barbarę Gregoruk 30 dz.
18:00 Dz.bł. w 26 r. śl. Joanny i Dariusza
18:00 + Zdzisława Rydza (greg.)
PIĄTEK, 30 lipca
6:30 +Bolesława 21 r. Kazimierza, Bronisławę Kotowskich, Albinę i Zygmunta Litwiniuków
7:00 + Anielę Drobisz 4 r.
7:00 +Kazimierza i Teresę Jaroszuk
18:00 +Ignacego Zalewskiego
18:00 + Zdzisława Rydza zakończenie greg.
SOBOTA, 31 lipca
6:30 + Tomasza Reszotnika 1 r.
7:00 +Józefa Migasiuka, rodziców obojga stron
7:00 +Jerzego Korzeniewskiego
18:00 +Janinę, Adama, Bogdana, Zbigniewa Kaliszuków
NIEDZIELA, 01 sierpnia
7:00 + Jana Usika 1 r.
9:00 + Anastazję, Szymona, Stanisława, Jana, Mieczysława, Adelę
10:30 Dz.bł. w r. ur. Beaty i Klaudii o Boże bł. zdrowie, opiekę MBNP
12:00 Za Parafian
16:00 +Tadeusza Trochimiuka
16:00 +Bogusławę Poleszczuk rozpoczęcie greg. /o. Marek Kowalski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*