OGŁOSZENIA XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 07.08.2022 r.

1. Msze Święte w kaplicach: Dobratycze 8:30, Koroszczyn 12:00.
  2. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy Świętej o godz. 12:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec prowadzony przez Koła Różańcowe, o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i zakończenie adoracji.
  3. Pragniemy duchowo towarzyszyć Pielgrzymom Jasnogórskim, dlatego zapraszamy
    do 13 sierpnia, w dni powszednie, na Msze Święte wieczorowe o godz. 20:00 połączone
    z apelem. W niedzielę apel po Mszy Świętej o godz. 18:00. Kancelaria parafialna w tych dniach będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 18:00 – 19:30, w sobotę od godz. 8:00 do 9:00. W sprawach pilnych prosimy kontaktować się z ks. dyżurnym telefonicznie.
  4. UWAGA Spełniając prośbę wielu Parafian od 7 sierpnia 2022 roku – Msze Święte
    w niedziele będą sprawowane o następujących godzinach: 7:00; 9:00, 10:30, 12:00
    i po południu o godz. 18:00. Intencje Mszy Świętych przyjęte na godz. 16:00 będą odprawione o godz. 18:00.
  5. 9 sierpnia we wtorek o godz. 19:00, w altance, spotkanie Koła Przyjaciół KRP.
  6. 12 sierpnia w piątek, na spotkanie w kościele o godz. 19:30, zapraszamy osoby chętne do wzięcia czynnego udziału w Pieszej Pielgrzymce do Kodnia: służby porządkowe, muzyczne, modlitewne, w celu krótkiego omówienia organizacji Pielgrzymki.
  7. 13 sierpnia nabożeństwo fatimskie po Mszy Świętej o godz. 20:00. Różaniec wokół kościoła z lampionami. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w godzinie apelu.
  8. W przyszłą niedzielę 14 sierpnia, tradycyjnie już udamy się na Pieszą Pielgrzymkę do Kodnia. Wyruszamy po Mszy Świętej o godz. 7:00. Zachęcamy Pątników by skorzystali
    z sakramentu pokuty i pojednania przed Pielgrzymką.
  9. Za tydzień, będziemy gościć w naszej parafii ks. Jana Ślepowrońskiego z Burkina Faso, który wygłosi do nas Słowo Boże i podzieli się świadectwem swojej pracy misyjnej w Afryce, a my będziemy mogli wesprzeć misjonarza ofiarami, które będzie zbierał po Mszach Świętych.
  10. 27 sierpnia Koła Żywego Różańca udają się na autokarową pielgrzymkę do Leśnej Podlaskiej koszt 40 zł. Zapisy u p. Marty Guziuk-Jankowskiej. Od 17 lipca Koła Różańcowe naszej parafii w każdą niedzielę odmawiają różaniec o godz. 11:30. Zapraszamy do modlitwy.
  11. Bóg zapłać za ofiary na figurę Matki Bożej: bezimienna 100 zł, bezimienna 50 zł. bezimienna z Terespola 20 zł, bezimienna z Terespola 100 zł, rodzina z ul. Orzeszkowej 50 zł.
  12. Bóg zapłać za ofiary na Kościół: bezimienna z Polatycz 200 zł.
  13. Zachęcamy do lektury gazet i czasopism katolickich, w najnowszym numerze Echa możemy przeczytać: Czy potrzebne jest zaostrzenie kar za obrazę uczuć religijnych? O akcji”
    W obronie chrześcijan”, obszerna fotorelacja z Pieszej Podlaskiej Pielgrzymki na Jasną Górę.
  14. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej zaprasza na szkolenie małżeństwa
    i osoby niepozostające w związku małżeńskim, pragnące stworzyć dzieciom rodzinę oraz, bezpieczny i szczęśliwy dom. Szczegóły na plakacie na tablicy ogłoszeń.
  15. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:  Emil Parafiniuk, kawaler zam. Dobratycze i Joanna Paulina Bylina, panna, zam. Terespol, oboje par. tutejszej – zapowiedź 3. Paweł Ptasiński, kawaler zam. Terespol, par. tut. i Justyna Bil, panna, zam. Kodeń, par. św. Anny – zapowiedź 3. Arkadiusz Boczko, kawaler i Patrycja Anna Iwaniuk, panna, oboje zam. Dobratycze, par. tut. – zapowiedź 1. Piotr Paweł Czubaszek, kawaler
    i Karolina Kamockaja, panna, obje zam. Terespol, par. tut. – zapowiedź 1.
  16. W tym tygodniu odeszli do Pana: Tomasz Artur Androsiuk l. 55, Antoni Jakuszko l. 90

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

2 Replies to “Ogłoszenia parafialne”