OGŁOSZENIA XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25.09.2022 r.

1. Dzisiaj na spotkanie o godz. 17:30 i Mszę Świętą o godz. 18:00 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania  z klas VIII z rodzicami.
  2. W środę 28 września próba chóru o g 19.00
  3. W piątek 30 września na Mszę Świętą o godz. 18:00 i spotkanie zapraszamy uczniów klas VII z rodzicami, którzy pragną rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
  4. W sobotę rozpoczynamy październik – miesiąc nabożeństw różańcowych. W zakrystii i na tablicy ogłoszeń, znajduje się grafik przewodniczenia modlitwie różańcowej. Zapraszamy do zapoznania się i zapisywania oraz, do wspólnej modlitwy: dzieci, młodzież, rodziny i wspólnoty naszej parafii. W październiku różaniec codziennie o godz. 17:15. Z racji I soboty miesiąca- nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny po Mszy Św. o godz. 7:00 i po nabożeństwie różańcowym przed Mszą Św. wieczorową.
  5. W przyszłą niedzielę, 2 października, z  racji pierwszej niedzieli miesiąca, będzie zmiana Nabożeństwa.  I tak: Koronka do Miłosierdzia Bożego o g 15.00, po koronce katecheza, na którą zapraszamy wszystkich chętnych parafian, o g.16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i  adoracja w ciszy, o godz. 17.15 różaniec św. prowadzony przez Koła Różańcowe.
  6. Cykl czterech katechez dla rodziców i chrzestnych rozpocznie się w piątek 7 października o godz. 19.00.
  7. Zapraszamy osoby zamierzające zawrzeć sakrament małżeństwa na nauki dla narzeczonych, które rozpoczną się w naszej parafii 1 października o godz. 9.00 w salce na plebanii.
  8. 2 października odbędzie się XII Diecezjalna Pielgrzymka Mężczyzn do Pratulina.
  9. W dniach 08-15 lutego 2023 r. organizowana jest parafialna pielgrzymka do Ziemi świętej.
    Zapisy u ks. Proboszcza numer telefonu 606 346 175
  10. Bóg zapłać za ofiary na kościół: bezimienna z Terespola 100 zł. i bezimienna 100 zł. z Łobaczewa Dużego
  11. Wydatki parafialne: Ocieplenie plebanii 54.495 zł.
  12. Zachęcamy do lektury gazet i czasopism katolickich. W najnowszym numerze Echa możemy przeczytać:  W Europie liberalizowane są przepisy aborcyjne. Czy Polska powtórzy drogę Zachodu?; To nie jest tylko obrona Ukrainy, ale walka dobra ze złem – wojna oczami pochodzącej z naszej diecezji siostry albertynki; W onkologii ważny jest czas! Czym jest radioterapia i gdzie w naszym regionie można się jej poddać?; W numerze także relacja ze zjazdu apostolatu Margaretka i materiały formacyjne dla Kół Żywego Różańca – zapraszamy do lektury.
  13. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Bartosz Maksymiuk, kawaler, zam. Dobratycze,
    par. tut. i Emilia Monika Domańska, panna, zam. Sokule, par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zarzeczu Łukowskim – zapowiedź 2.

2 Replies to “Ogłoszenia parafialne”