KOLĘDA 2021

Ze względu na sytuację epidemiologiczną, kierując się troską o nas wszystkich została podjęta decyzja dotycząca tzw. kolędy.

Tradycyjna wizyta duszpasterska zostanie zastąpiona Mszą Św. oraz nabożeństwem w intencji rodzin z poszczególnych ulic i wiosek. Podczas Mszy Św. zostanie pobłogosławiona woda, którą przyniosą wierni, tak, aby głowa rodziny mogła poświęcić domostwo.

Przy wyjściu z kościoła znajdować się będą stoliki, na których leżeć będą obrazki kolędowe wraz z folderem, obrazek z modlitwą św. Rocha, o ustanie epidemii oraz koszyki, do których będzie można złożyć ofiary w podpisanych kopertach na utrzymanie parafii.

Nabożeństwa Kolędowe rozpoczynamy od poniedziałku 1 lutego. Msze Św. wraz z nabożeństwem odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w soboty o godz. 9.00 i 18.00.

Porządek Nabożeństw Kolędowych:
Poniedziałek 8 lutego: ul. Wojska Polskiego (wraz z blokami), Osiedle Celne, ul. Graniczna, Bloki Wojskowe.
Wtorek 9 lutego: Osiedle Przyszłość – bloki, Bloki Kolejowe, ul. Armii Krajowej, ul. Sikorskiego, ul. Pułaskiego, ul. Narutowicza.
Środa 10 lutego: Aleja Marzeń, ul. Forteczna, ul. Wschodnia, ul. Różana, ul. Miłosna,ul. Młynarska, ul. Żeromskiego, ul. Orzeszkowej, ul. Stacyjna.
Czwartek 11 lutego: ul. Nowa, ul. Słoneczna, ul. Okrężna, ul. Sportowa, ul. Asnyka, ul. Konopnickiej, ul. Prusa, ul. Cerkiewna, ul. Wiejska, ul. Wierzbowa, ul. Gruntowa, ul. Topolowa, ul. Graniczna, ul. Krótka, ul. Polna, ul. Piłsudskiego, ul. Kościuszki, ul. Sienkiewicza.

Zachęcamy również do wspierania parafii poprzez wpłaty na konto – tych którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy Świętej kolędowej ze względów epidemiologicznych; a także wszystkich chętnych którym bliska jest Parafia Terespol:

Konto parafialne:
Rzymskokatolicka Parafia Świętej Trójcy
ul. Wojska Polskiego 137
21-550 Terespol

BS Terespol nr: 16 8037 1021 0001 6333 1000 0003

Za każdą ofiarę dziękujemy i polecamy Was modlitwie do Dobrego Ojca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*