PIELGRZYMKA PATRIOTYCZNA DO LWOWA

ŻÓŁKIEW – LWÓW – OLESKO – POCZAJÓW

Termin:29.09 -1.10.2017

Dzień 1
Poranna godzina wyjazdu. Przekroczenie granicy w Hrebennem – przyjazd do ŻÓŁKWI – zwiedzanie miasta rezydencji rodziny Sobieskich i Żółkiewskich, ruiny murów obronnych i Zamku oraz kościoła św. Wawrzyńca, – przejazd do LWOWA – zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego z grobami m.in. Konopnickiej, Zapolskiej, Grottgera i Cmentarza Orląt Lwowskich.  Godz. 20:00 –  kolacja i nocleg.

Dzień 2
Po  śniadaniu wyjazd grupy na całodzienną wycieczkę na trasie: OLESKO – zamek Sobieskich i Rzewuskich  – POCZAJÓW – sanktuarium Ławra Poczajowska
– godz 20.00 – uroczysta kolacja i nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Lwowa zwiedzania miasta: kościół Dominikanów, katedra ormiańska, Kaplica Boimów, Msza św.  w Katedrze Lwowskiej,  po zwiedzaniu  obiad, wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd w godzinach późno wieczornych.

Cena*: 590,-
45 uczestników

Cena zawiera: wyżywienie w.g. programu, 2 śniadania /bufet szwedzki/, obiadokolację, uroczystą kolację, obiad w drodze powrotnej, opiekę pilota – przewodnika na całej trasie, obowiązkowe ubezpieczenie ukraińskie, ubezpieczenie NW i KL przejazd autokarem, parkingi.

Uwaga: – na bilety wstępu uczestnicy winni posiadać ok. 40 zł. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie w trakcie pobytu.
– ważność paszportu min. 6 miesięcy
– decyduje kolejność zgłoszeń

Zapisy przyjmuje ks. Zbigniew Rozmysł

Tel. 664179844
e-mail  zr_ost@go2.pl    

2 myśli nt. „PIELGRZYMKA PATRIOTYCZNA DO LWOWA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*