5 myśli nt. „KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI – 06.05.2017

1. strasznie rzadko są te nauki. Jest duża trudność w dopasowaniu terminów.A nie ma możliwości odbycia indywidualnych nauk? bierzemy ślub w październiku, ale mamy też miesięczne dziecko? Niestety ostatni termin nauk nam nie pasował, Miałam nadzieje, ze jednak odbędą się one na początku czerwca.

• Nauki przedmałżeńskie od kilku lat odbywają się trzy razy do roku. Następne nauki odbędą się jesienią, prawdopodobnie we wrześniu. Indywidualnych nauk nasza parafia nie prowadzi. Narzeczeni muszą dostosować się do podanych terminów albo kurs przedmałżeński odbyć we własnym zakresie, gdzie indziej dostarczając do parafii zaświadczenie o ukończeniu kursu.

• Nauki przedmałżeńskie planowane są jeszcze koniec września lub początek października oraz w lutym. Taki cykl powtarza się w każdym roku.