Poradnia rodzinna

Przy parafii w Terespolu istnieje dekanalna poradnia rodzinna. Zadaniem poradni jest bezpośrednie przygotowanie narzeczonych do założenia rodziny.

Poradnią rodzinną w naszej parafii zajmuje się pani katechetka mgr Wioletta Czerko. Kontakt pod numerem 517 903 686

Osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa serdecznie zapraszamy na katechezy dla narzeczonych, które odbędą się w dniach 01; 08; 15 lutego br. o godz. 9.00 w sali katechetycznej.

Dzień skupienia dla narzeczonych w Kodniu odbywa się zawsze w czwartą  niedzielę  każdego  miesiąca:
12:00 – Msza święta w bazylice
13:00 – Konferencja w kaplicy klasztornej
14:00 – Przerwa na posiłek, herbatę, kawę /Jadłodajnia u Oblatów
15:00 – Godzina Miłosierdzia w kościele na kalwarii /Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, okazja do spowiedzi świętej/
16:00 – Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i zakończenie dnia skupienia

więcej informacji można znaleźć na stronie Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej:

W razie nagłych przypadków proszę zgłaszać się do kancelarii parafialnej przy ul. Wojska Polskiego (plebania od strony szosy) lub dzwonić pod nr tel.: 83 3752435.