Poradnia rodzinna

Przy parafii w Terespolu istnieje dekanalna poradnia rodzinna. Zadaniem poradni jest bezpośrednie przygotowanie narzeczonych do założenia rodziny.

Poradnię prowadzi: p. Wioletta Czerko.

Mieści się ona przy ul. Granicznej w Terespolu (obok Urzędu Poczty).

Godziny otwarcia: w drugą sobotę miesiąca o godz. 9.00.

Informujemy narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, że najbliższy Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się 06.05.2017r. (sobota) w salce parafialnej.  Rozpoczęcie o godz. 9.00.

Dzień skupienia dla narzeczonych odbywa się zawsze w czwartą  niedzielę  każdego  miesiąca:
12:00 – Msza święta w bazylice
13:00 – Konferencja w kaplicy klasztornej
14:00 – Przerwa na posiłek, herbatę, kawę /Jadłodajnia u Oblatów
15:00 – Godzina Miłosierdzia w kościele na kalwarii /Koronka do Miłosierdzia Bożego, adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, okazja do spowiedzi świętej/
16:00 – Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem i zakończenie dnia skupienia

więcej informacji można znaleźć na stronie Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej:

W razie nagłych przypadków proszę zgłaszać się do kancelarii parafialnej przy ul. Wojska Polskiego (plebania od strony szosy) lub dzwonić pod nr tel.: 83 3752435.