Nauki przedmałżeńskie oraz Katechezy chrzcielne

W najbliższą sobotę tj. 3 września w salce parafialnej od godz. 9.00 odbędą się nauki przedmałżeńskie. Prosimy o zapisywanie się narzeczonych par pod nr. tel. 507490114.

Również w następną niedzielę tj. 4 września do salki parafialnej na godz. 15.30 zapraszamy na Katechezę chrzcielną rodziców i rodziców chrzestnych. Chrzest dzieci w naszej parafii odbędzie sięw niedzielę – 11.09

5 Replies to “Nauki przedmałżeńskie oraz Katechezy chrzcielne”

• Nauki przedmałżeński aktualnie trwaja 1 dzień, a dokładnie w sobotę od godz. 9.00 do 14-15.00. Odbywają się trzy razy do roku. Mniej więcej luty, maj i wrzesień. Do tego kursy jeszcze trzeba odbyć spotkania w poradni rodzinnej oraz dzień skupienia. Po szczegóły zapraszamy do kancelarii parafialnej czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-9.00 i 16.00-17.00.