KOLĘDA 2021

Drodzy Parafianie!

Wizyta kolędowa zajmuje szczególne miejsce w polskiej tradycji oraz stanowi ważny element życia parafialnego. Jest ona okazją, by przyjąć Boże błogosławieństwo do naszych rodzin i domów oraz stwarza okoliczność do spotkania z duszpasterzem. Z powodu trwającej epidemii wielu parafian obawia się przyjąć księdza z wizytą. Chcemy wyraźnie podkreślić, że podchodzimy do tego ze zrozumieniem. Dlatego też kierując się roztropnością, w tym roku z wizytą duszpasterską udamy się tylko do rodzin, które skierują do nas wyraźne zaproszenie. Prosimy, by każdy, kto będzie chciał przyjąć kapłana do swego domu, wypełnił przygotowane Zaproszenie na wizytę duszpasterską. Wypełniony formularz należy dostarczyć do księży najpóźniej do 10 stycznia 2021r. Bardzo prosimy, by podzielić się tą informacją z innymi parafianami. Deklaracje dostępne są w kościele na stoliku. Deklarację można pobrać również poniżej.

Otaczamy Was modlitwą i z serca błogosławimy
Wasi Duszpasterze.

Numer kontaktowy do administratora parafii – ks. Grzegorza Bochińskiego (83) 375 34 93.