Uroczystość poświęcenia nowych mozaik w Parafii Trójcy Świętej w Terespolu

13 maja 2025 roku, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, w Parafii Trójcy Świętej w Terespolu miała miejsce uroczystość poświęcenia nowych mozaik przedstawiających Matkę Bożą Fatimską oraz Anioła Pokoju. Uroczystej celebrze przewodniczył Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda, ordynariusz diecezji siedleckiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*