Przeżywamy dziś II Niedzielę Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego. Będąc w stanie łaski uświęcającej i przyjmując dziś Komunię świętą można uzyskać odpust darowania win i kar. Ponadto serdecznie zapraszamy do kościoła na godz. 15.00, w Święto Miłosierdzia Bożego pomodlimy się wspólnie Koronką do Bożego Miłosierdzia.

W tym tygodniu odbędą się egzaminy ze znajomości pacierza oraz katechizmu dla dzieci przygotowujących się do pierwszej spowiedzi i Komunii św. Egzaminy odbędą się w kancelarii parafialnej, prosimy o zachowanie reżimu sanitarnego. W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszamy dzieci z klasy III A, we wtorek na godz. 17.00, dzieci ze szkoły w Kobylanach, Małaszewiczach oraz z innych szkół, we środę na godz. 17.00 zapraszamy dzieci z klasy III B. Na egzamin dzieci przychodzą wraz z rodzicami, prosimy o zabranie ze sobą zeszytów do religii.

W przyszłą niedzielę podczas Eucharystii o godz. 10.30 odbędzie się poświęcenie modlitewników dla dzieci z klas III. Książeczki do modlitwy dzieci otrzymają przy okazji egzaminu.

W niedzielę 18 kwietnia po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania oraz ich rodzicami. Spotkanie dotyczyć będzie egzaminu.

W Kancelarii Parafialnej są do nabycia katechizmy i indeksy dla nowych kandydatów do bierzmowania. Cena kompletu to 15zł.

Ksiądz Biskup Kazimierz Gurda oraz Ojcowski Klub z Siedlec, Łukowa i Łosic zapraszają wszystkich mężczyzn na OJCOWSKI POLIGON DUCHOWY IV, który odbędzie się 17 kwietnia w Sanktuarium Błogosławionych Męczenników Podlaskich w Pratulinie. Tematem spotkania będzie „Wychowanie do Wiary i Męstwa”.

Zapowiedzi:
Artur Jacek Zasiuk, zw. cyw., zam. w Terespolu, par tut. oraz Diana Izabela Zasiuk zd. Kowal, zw. cyw., zam. w Terespolu, par. tut. – zapowiedź 3.

Zmarli: Zdzisław Stasiuk, Franciszek Stefaniuk, Jan Przychodzień. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….

33 Replies to “OGŁOSZENIA PARAFIALNE – DRUGA NIEDZIELA WIELKANOCNA – 11.04.2021 – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO”

1. Dzień dobry. Czy będzie transmisja Mszy Św. w najbliższą niedzielę o godz. 9? To msza rekolekcyjna plus nowy proboszcz. Myślę, że wiele osób z uwagi na pandemię chętnie weźmie udział dzięki transmisji internetowej.

2. Witam. Czy w związku z tym iż w przyszłą niedzielę Msza Sw. o godz. 9 będzie odprawiana przez nowego proboszcza jest możliwość transmisji ? ( Dodatkowo lub zamiennie z godz. 12 )

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

3. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

4. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?