OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.02.2021

Dziś po każdej Mszy Św. przeprowadzana jest zbiórka na rzecz mieszkańców wsi Łęgi, którzy utracili swój dobytek w wyniku pożaru. Zachęcamy do włączenia się w pomoc.

Przypominamy, że w Wielkim Poście Droga Krzyżowa sprawowana jest w każdy piątek o godz. 10.00, 16.30 dla dzieci i kandydatów do bierzmowania oraz po Mszy Św. o godz. 17.00.

Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz.16.40.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie – misje Ad gentes.

Członków Kół Żywego Różańca oraz wszystkich wiernych zachęcamy do wzięcia udziału w VI Kongresie Różańcowym, który odbędzie się w Sanktuarium MBNP w Radzyniu Podlaskim. W kongresie uczestniczyć można indywidualnie bądź za pomocą KRP oraz Internetu.

23 lutego – we wtorek zapraszamy na nowennę ku czci Błogosławionych Męczenników z Pratulina.

Echo Katolickie:
• Pokuta to lekarstwo dla duszy. Jak je dawkować i przyjmować?
• Co sen mówi o naszym zdrowiu oraz najlepszych metodach na bezsenność – w dziale „rozmaitości”.
• Cyberkaznodzieje pod pręgierzem. O blaskach i cieniach internetowego głoszenia Dobrej Nowiny.

Zmarli: Krzysztof Klimowicz, Ewa Karmasz, Janina Trajer, Władysław Drąg.

27 myśli nt. „OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.02.2021

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?