OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021

Dziś po każdej Mszy Św. odbywa się zbiórka do puszek na rzecz organizacji Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zbiórkę prowadzi nasza młodzież.

W każdy piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 10.00, 16.30 dla dzieci i młodzieży oraz po Mszy Św. o godz. 17.00, natomiast Gorzkie Żale śpiewane są w każdą niedzielę o godz. 16.40.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. We czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00 do godz. 17.00, natomiast w niedzielę adoracja rozpocznie się po Mszy Św. o godz. 12.00 i potrwa do godz. 15.00. Bardzo prosimy, aby w miarę możliwości korzystać ze spowiedzi świętej w tygodniu i nie odkładać jej na piątek.

W Wielkim Poście składamy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, tradycyjnie ofiary zostaną podane w ogłoszeniach. Składamy serdeczne Bóg zapłać panu Januszowi Mikołajczukowi z Łobaczewa Dużego, za ofiarę w wysokości 20zł.

Ksiądz Dariusz, opiekun KP KRP informuje, że wzorem lat ubiegłych wspólnota ta, zbierać będzie do puszek w przyszłą niedzielę jałmużnę wielkopostną.

W następną niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców i kandydatów z klasy VII rozpoczynających kurs przygotowania do sakramentu bierzmowania.

We czwartek wspominamy w liturgii św. Kazimierza Królewicza, który patronuje biskupowi ordynariuszowi. Pamiętajmy w tym dniu o nim w naszej modlitwie.

Echo Katolickie:
• Czy ochrona życia to polityczna manipulacja? Kilka niewygodnych pytań do tzw. zwykłych księży.
• Niepokojący wzrost zachorowań na cukrzycę wśród dzieci.
• W numerze materiały formacyjne dla Kół Różańcowych.

Zmarli: Edward Niemarski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

27 myśli nt. „OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 28.02.2021

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?