REKOLEKCJE DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZIALNYCH I STUDENTÓW w WSD diec. Siedleckiej

„PRZETO PRZYPATRZCIE SIĘ, BRACIA, POWOŁANIU WASZEMU!” (1 Kor 1,26a)

Adresowane do uczniów, ze szkół ponadgimnazjalnych i studentów, którzy pragną odkrywać i wzmacniać swoją relację z Chrystusem, rozeznając przy tym swoje życiowe powołanie. .
Termin rekolekcji: 29.06-1.07 2012 r. Zjazd w piątek do godz 17.00, wyjazd w niedzielę po kolacji około godz. 19.00.

Miejscem, w którym odbędą się rekolekcje to dom formacyjny Wyższego Seminarium Duchownego diecezji Siedleckiej w Nowym Opolu koło Siedlec, ul. Seminaryjna 26.

Dojazd:
Pociągiem do Stacji Sabinka i krótki spacer ulicą Seminaryjną w kierunku lasku.
Autobusem komunikacji miejskiej z Siedlec ale tylko w dni nauki szkolnej (proszę sprawdzić osobiście)….
Samochodem, skręcając z trasy E2 Warszawa – Terespol, w Opolu Nowym, w kierunku wyznaczonym przez drogowskaz informacyjny: Wyższe Seminarium Duchowne diec. Siedleckiej/Dom Rekolekcyjny, następnie mniej więcej w środku wioski, skręt w lewo zgodnie z kolejnym drogowskazem, przez przejazd kolejowy ulicą Seminaryjną aż do samego gmachu WSD.

O czym trzeba pamiętać?
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w naszym domu formacyjnym konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie i rezerwacja miejsc.
Należy to uczynić do 26 czerwca 2012 r., pisząc na adres powolaniesiedlce@gmail.com, podając imię, nazwisko datę urodzenia, parafię z której pochodzimy i ewentualnie nr. telefonu, lub dzwoniąc pod nr telefonu 25 631 – 57 – 61 w godz. 9.00 – 20.00 lub sms nr 513703408 (w treści podając imię, nazwisko i parafię)

Co zabrać ze sobą?
Osoba pragnąca przeżyć rekolekcje powinna zabrać ze sobą:
· skierowanie od księdza Proboszcza lub Prefekta. (wzór na stronie WSD Siedlce)
· Pismo św.
· różaniec,
· notatnik i przybory do pisania,
· śpiwór,
· przybory toaletowe,
· obuwie „miękkie”

Koszt rekolekcji pokrywa zapraszająca wspólnota Moderatorów i Kleryków WSD ale jest też możliwość złożenia dobrowolnej ofiary na Działo Powołań naszej diecezji.