OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 2 września 2018

1.    W tym tygodniu Pierwszy Czwartek i Piątek miesiąca.

2.    Dzisiaj niedziela adoracji Najświętszego Sakramentu, po sumie do Mszy św. Wieczorowej. O 15.00 Godzina Miłosierdzia. Koronka.

3.    Msze św. w święto Narodzenia N.M.P. – 8 września, sobota- o godzinie 7.00, 10.00, 18.00.

4.    W sobotę 8 września obchodzimy imieniny księdza Radosława Szuckiego. Zapraszamy na Mszę Święta wieczorową w intencji solenizanta.

5.    Dożynki parafialne 9 września o godz. 12.00 uroczysta Msza Święta.

6.    4 września – we wtorek- spotkanie z kandydatami do bierzmowania w Sali parafialnej. Zapraszamy na godzinę 19.00.

7.    W 2 niedzielę miesiąca taca na cmentarz.

8.    29 września w naszej parafii odbędą się nauki przedmałżeńskie o godz.10.00 w Sali katechetycznej.

9.    We wtorek po Mszy św. Spotkanie KRP.

10.    Spotkanie do I Komunii św. w niedziele po Mszy sw. O 10.30. Zapraszamy dzieci i rodziców.

11.    Zbiórka ministrantów w poniedziałek  o godz. 17.00.

12.    Krąg Biblijny w  poniedziałek po Mszy św. Wieczorowej.

13.    Pielgrzymka rowerowa do Kodnia 8 września o gody.8.00

14.    Echo Katolickie: Święci nie tacy święci, Trzeba rozmawiać nie oceniać, Przed obliczem Matki Bożej, To jest Pan, Spór o leki homeopatię, Skarbnica zdrowia, krzyżówka . Zapraszamy do lektury.

15.    Do wieczności Bóg powołał:  Krzysztofa Maciejewskiego

Zapowiedzi:
Łukasz Pucer kawaler zam. Terespol i Ewa Kowal, panna zam. Blizne parafii Wszystkich Świętych w Bliznem Zap. III
Łukasz Lichaczewski kaw. zam. Terespol par. tut. i Agnieszka Ligor panna zam. Lechuty Duże par. tut. Zap. II
Paweł Ceniuk kaw. z Białej Podlaskiej Par wniebowzięcia w Białej Podlaskiej i Ewelina Iwona Tarasiuk panna z Koroszczyna par. tut. Zap. II
Grzegorz Jaroszewicz kaw. z Par. Prawosławnej p.w. Zaśnięcia M. P. w Boćkach i Joanna Kulenta panna z Koroszczyna par.tut. Zap.I
Przemysław Korzeniewski kaw. z Terespola par.tut i Anna Ewelina Marczuk panna z Terespola par tut. Zap I

21 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 2 września 2018

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?