OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 20 maja 2018

1.    Jutro obchodzić będziemy drugi dzień Zielonych ŚwiątŚwięto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Z tej racji Msze święte o godzinie 7.00, 10.00 i 18.00.

2.    W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy doroczny odpust w naszej parafii z okazji Uroczystości Najświętszej Trójcy. Z tej racji suma odpustowa będzie odprawiana o godzinie 12.30 pod przewodnictwem ks. Zbigniewa Nikoniuka proboszcza parafii w Kostomłotach.

3.    W przyszłą sobotę obchodzimy Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach o naszych mamach.

4.    Spotkanie wspólnoty AmoTe w piątek po Mszy Świętej wieczorowej.

5.    Próba chóru w poniedziałek o godzinie 19.00

6.    W czwartek na Mszę świętą wieczorową zapraszamy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej odbędzie się katecheza i ogłoszenie wyników z testu dotyczącego Dziejów Apostolskich.

7.    Spotkanie Kręgu biblijnego we wtorek po Mszy Świętej wieczorowej

8.    Spotkanie dla kandydatów na ministrantów a także  ministrantów i lektorów w najbliższy czwartek o godz. 17.10 w kościele. Spotkanie dziewczynek do sypania kwiatów również w czwartek o godz. 17.10. Serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne. Prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pomoc w przybyciu.

9.    Osoby zainteresowane wyjazdem do Sandomierza, Częstochowy, Kalwarii Zebrzydowskiej i  Łagiewnik w dniach 9 – 10 czerwca proszone są o kontakt z ks. Arturem dzisiaj po każdej Mszy Świętej w zakrystii. Mamy tylko kilka wolnych miejsc.

10.     Dzieci komunijne które jeszcze nie zabrały swoich rybek proszone by uczyniły to dzisiaj.

11.    W najnowszym Echu: Duch który umacnia miłość, św. Rita działa, Odważnie potwierdzić swój wybór, oraz wiele innych,  Zapraszamy do lektury ..

12.    Do wieczności Bóg powołał: +Krystyna Mentel, Irena Pawluczuk i Alina Stodolska. Wieczny odpoczynek…

13.    Zapowiedzi:
Marcin Drewnowski kawaler z Warszawy par. św. Apostołów Jana i Pawła i Aleksandra Szarkowska panna z Terespola parafii tutejszej. Zapowiedź I
Bartłomiej Tymoszyński kawaler z Woskrzenic Małych par. św. Michała Archanioła w Woskrzenicach i Magdalena Lubaszko panna z Terespola par. tutejszej. Zapowiedź I
Paweł Zyszczuk kawaler z Terespola parafii tutejszej i Żaneta Wojewoda panna z Ortela Królewskiego par. Matki Bożej Różańcowej. Zapowiedź II
Michał Łozak kawaler i Katarzyna Kozioł panna z Terespola parafii tutejszej. Zapowiedź II
Kamil Kopeć kawaler z Terespola parafii tutejszej i Agnieszka Falkowska panna z Bielska Podlaskiego parafii Matki Bożej z Góry Karmel Zapowiedź II
Tomasz Sapiecha kawaler i Emilia Kukawska panna oboje z Terespola parafii tutejszej. Zapowiedź III
Łukasz Sochacki kawaler zamieszkały w Warze parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i Katarzyna Daniluk panna z Terespola parafii tutejszej. Zapowiedź III
Jarosław Gozdzik kawaler zamieszkały w Warszawie parafii św. Maksymiliana Kolbego i Małgorzata Żuk panna z Samowicz parafii tutejszej. Zapowiedź III

17 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 20 maja 2018

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?