OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29.03.2020

1.    W związku z obostrzeniami Msze Św. w zwykły dzień oraz niedzielę są odprawiane bez udziału wiernych. Msze Święte z naszego kościoła transmitowane będą od dziś codziennie na portalu Facebook.com, niedzielna Eucharystia sprawowana jest o godz. 9.00, natomiast w tygodniu o godz. 8.00.

2.    Baranki na stół wielkanocny nabyć można w zakrystii w kancelarii parafialnej.

3.    Przypominamy, iż obowiązek spowiedzi wielkanocnej można spełnić do uroczystości Zesłania Ducha Świętego (31 maja). Dlatego po okresie pandemii ogłosimy spowiedź dla wszystkich chętnych parafian.

4.    Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty: KP KRP 400zł, KR pw. św. Bernadetty 75zł, Blok 54D 40zł, Wspólnota gruntowa wsi Polatycze 250zł, KR z Terespola pw. św. Marty 150zł, bezimienna z Terespola 30zł, bezimienna z Terespola 50zł, bezimienna z Terespola 20zł, KRK pw.  Sługi Bożego kard. Wyszyńskiego 80zł, KR pw. św. Rity 80zł, KR pw. św. Marcina 80zł, Wspólnota Nazarejczyk 70zł, KR z kaplicy pw. Królowej Polski z Koroszczyna 50zł.

5.    Kancelaria Parafialna czynna jest codziennie od godz. 16.00 do 17.00, intencje mszalne można zamawiać tylko i wyłącznie w kancelarii, ofiary mszalne również przyjmowane są w kancelarii parafialnej.

6.     W ubiegłym tygodniu na portalu Facebook.com pojawiła się nieprawdziwa informacja napisana przez osobę prywatną o rzekomej prośbie wpłat ofiar na konto parafialne jako pomoc w utrzymaniu kościoła. Dementujemy tę pogłoskę i jednocześnie  Ksiądz Proboszcz informuje, iż nigdy nie składa takich próśb przez środki społecznego przekazu. Informacje dotyczące potrzeb parafialnych podawane są w ramach ogłoszeń parafialnych, na stronie internetowej i oficjalnym profilu naszej parafii na na Facebooku.

7.    Najnowszy numer Echa Katolickiego nabyć można w kancelarii.

8.    Obchody Niedzieli Palmowej, czyli Męki Pańskiej odbędą się bez udziału wiernych, zgodnie z zarządzeniem Księdza Biskupa, zapraszamy do wspólnej modlitwy przez Internet.

9.    W tym tygodniu wypadają I piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do łączności duchowej, transmisja z Eucharystii oraz wystawienia Najświętszego Sakramentu i litanii odbędzie się drogą internetową. W tym szczególnym czasie zachęcamy do modlitwy rodzinnej oraz osobistej lektury Pisma Świętego.

Zapowiedzi:
•    Grzegorz Darczuk, kaw. zam. w Lechutach Dużych, par. tut i Katarzyna Gaponiuk, panna, zam. w Lechutach Dużych, par. tut. – zapowiedź 3.
•    Maciej Mincewicz, zw. cyw. oraz Alina Mincewicz zd. Szpura, zw. cyw. pochodząca z Konstantynowa, oboje par. tut. – zapowiedź 3.

26 myśli nt. „OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 29.03.2020

  • Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

 1. Brak aktualnych ogłoszeń.
  Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
  mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

  Pozdrawiam

  • Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

   • Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

 2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*