OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 9 grudnia 2018

1.    Zapraszamy na Msze święte Roratnie, które są sprawowane w środy i w soboty o godzinie 6:15. Zabieramy ze sobą lampiony. Zapraszamy w sposób szczególny kandydatów do Bierzmowania, dzieci i młodzież.

2.    Dzisiaj przeprowadzana zostanie zbiórka do puszek w ramach akcji Pomoc Kościołowi na Wschodzie.

3.    Dzisiejsza taca jest przeznaczona na ogrzewanie kościoła.

4.    Świece Adwentowe w ramach świątecznej akcji Caritas są rozprowadzane dzisiaj po każdej Mszy św.

5.    Chrzty odbędą się w II Dzień Świąt Bożego Narodzenia o godzinie 12.00. Natomiast katechezy przed chrztem odbędą się dzisiaj o godzinie 13.30 w sali parafialnej.

6.    W tym tygodniu Pan Organista będzie roznosił opłatki w następującym porządku:
PONIEDZIAŁEK: ul. Topolowa, Andrzejuka, Niemcewiczaicha, Janowska, Ks. Kard. Wyszyńskiego; WTOREK: ul. Słuszki, Fleminga, Pacieja, Czartoryskich, Kozłowskiego, Jana Pawła II; ŚRODA: Bloki przy ulicy Wojska Polskiego; CZWARTEK: ul. Czerwonego Krzyża, Przeskok, i osiedle celne.

7.    Próba chóru w poniedziałek i środę o 19.00

8.    We wtorek spotkanie członków i sympatyków Koła przyjaciół KRP po Mszy świętej wieczorowej.

9.    Spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii Świętej w niedzielę- 16 grudnia po Mszy Świętej o godz. 10: 30; obecność dzieci obowiązkowa.

10.    Spotkanie AMO TE w piątek po Mszy Św. Wieczorowej.

11.    Krąg biblijny w piątek po Mszy Św. Wieczorowej.

12.    Spotkanie wspólnoty Nazarejczyk w Niedzielę po Mszy Św. Wieczorowej.

13.     W sobotę 15. Grudnia w sali konferencyjnej przy ulicy Wojska Polskiego o godzinie 11. 00 Katolickie Radio Podlasie  zaprasza na spotkanie o tematyce: „Unikajmy złych dróg”.

14.     Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie Zespołu Szkół Publicznych nr. 1 w Terespolu serdecznie zapraszają na Wieczór Kolęd, który odbędzie się 13 grudnia 2018 r. o godzinie 16:00 w szkole Nr.1 przy ul. Sienkiewicza. W programie:
•    Występy uczniów,
•    Kiermasz słodkości,
•    Poczęstunek.
W tym roku zbieramy na świąteczne słodkości dla ludzi starszych i samotnych. Serdecznie zapraszamy.

15.    Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego i szkoły Podstawowej nr 2 w Terespolu we współpracy z Towarzystwem Św. Brata Alberta serdecznie zapraszają na wieczór charytatywny „DAR SERC”, który odbędzie się 11 grudnia 2018 r. (wtorek) o godz. 17:00 w szkolnej Sali gimnastycznej przy ulicy Wojska Polskiego 88.
W programie:
•    Występy uczniów
•    Kiermasz świąteczny
•    Sprzedaż ciast wykonanych przez pracowników szkoły
•    Zbiórka datków pieniężnych
•    Zbiórka trwałych artykułów spożywczych
Zebrane artykuły spożywcze i datki pieniężne, zostaną przeznaczone do przygotowania świątecznych paczek żywnościowych najuboższym mieszkańcom Terespola. Organizatorzy zachęcają wszystkich do wspólnego spędzania wieczoru charytatywnego i okazania „daru serca”, który przyniesie radość potrzebującym pomocy. W najbliższym czasie zostanie przeprowadzona zbiórka artykułów żywnościowych w sklepach, w Terespolu.

16.     W III piątek miesiąca (21 grudnia) po Mszy świętej wieczorowej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania obowiązkowe. Zapraszamy także wszystkich parafian na adorację i katechezę ewangelizacyjną.

17.    Echo Katolickie: Czy Pan Bóg nas kusi?; Nie mów, sam sobie wystarczę; Jak świętować niedzielę?  Zapraszamy do lektury.

18.    Na Sądzie Bożym stanęli: + Artur Anusiewicz; + Adam Bosek; +Józefa Łukaszuk; Wieczny odpoczynek…

Na zdjęciu pielgrzymi z parafii Terespol wraz z księdzem Radosławem w pięknym rezerwacie przyrody nad Tanwią. Pielgrzymka do Sanktuarium  św. Antoniego w Radecznicy koło Zamościa.

22 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 9 grudnia 2018

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?