OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 10 luty 2019

1.    Jutro wypada światowy Dzień Chorego. Z tej racji w naszej parafii zostanie odprawiona uroczysta Msza św. o godzinie 10.00 z namaszczeniem chorych.

2.    Rozpoczął się czas ferii zimowych dla naszych dzieci i młodzieży. Pamiętajmy w czasie odpoczynku o niedzielnej Mszy św. i bezpiecznym korzystaniu z tego czasu. Jesteśmy blisko świętych miejsc : Kodnia i Pratulina, dlatego warto w czasie odpoczynku zimowego rodzinnie nawiedzić sanktuaria.

3.    W Echu Katolickim: Złączeni z Chrystusem, Kogo Pan Jezus sobie wybrał, Raban po panamsku i wiele innych artykułów. Zapraszamy do lektury.

26 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 10 luty 2019

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?