OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIV – NIEDZIELA ZWYKŁA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1. W przyszła niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na ponowne przyjście Chrystusa na ziemię oraz święta Bożego Narodzenia.

2. W tym tygodniu Pan Organista rozniesie opłatki w następującym porządku. Poniedziałek – ul. Orzeszkowej i ul. Błotków. Wtorek – ul Męczenników Unickich, ul. Wierzbowa, ul Gruntowa, ul. Wiejska, ul. Wojska Polskiego od stacji paliw do przejazdu kolejowego. Środa – Aleja Marzeń, ul. Żeromskiego, ul. Forteczna i Łobaczew Mały Czwartek – ul. Wojska Polskiego od przejazdu kolejowego do stadionu i Bloki Wojskowe. Sobota – Bloki Kolejowe i Bloki Przyszłość. Poświęcone opłatki można również nabyć w kościele u Pana Organisty.

3. Od dzisiaj można nabyć świece Caritas na stół wigilijny w cenie 7zł małe, 13zł duże, 20zł stożek.

4. Przypominamy, że dzisiaj i w następną niedzielę jest odprawiana dodatkowa Msza Św. w kościele o godz. 15.00, nadal nie ma Mszy Św. w kaplicach.

Wypominki:
Poniedziałek 23.XI – Bloki Kolejowe, Bloki Przyszłość.
Wtorek 24.XI – ul. Błotków.
Środa 25.XI – ul. Słoneczna, ul. Okrężna, ul. Sportowa, ul. Nowa.
Czwartek 26.XI – ul. Kodeńska, ul. Łąkowa, ul. Andrzejuka, ul. Szkolna, ul. Niemcewicza.
Piątek 27.XI – ul. Akacjowa, ul. Klonowa, ul. Ogrodowa.
Sobota 28.XI – Michalków, Żuki, Murawiec, Kukuryki.
Niedziela 29.XI – Wypominki z innych parafii.

Echo Katolickie:
• Dziecko zabijane w aborcji cierpi straszliwe męczarnie – mówi prof. Maria Ryś. W rozmowie także o problemie tzw. bezpiecznej aborcji, syndromie postaborcyjnym i przeciwstawianiu się cywilizacji śmierci.
• Adoracja Najświętszego Sakramentu jest modlitwą odpowiednią na każdy czas. Jak nauczyć się być z Jezusem sam na sam? – odpowiedź w dziale „opinie”.
• „Szukajcie wpierw królestwa Bożego i jego sprawiedliwości, a wszystko inne będzie wam dodane”. Interpretacja tych słów w kontekście uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. – na str. 12.

Zmarli: Leokadia Daniluk, Stefan Gawryluk, Urszula Drobysz, Paulina Biernacka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

26 myśli nt. „OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXIV – NIEDZIELA ZWYKŁA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?