Ogłoszenia parafialne – 09.10.2017

1.    Dzisiaj przeprowadzana jest zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2.    W piątek 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.

3.    Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom za wsparcie duchowe i materialne akcji Różaniec do Granic.

4.    W przyszłą niedzielę tj. 15 października odbędzie się liczenie wiernych.

5.    Również w przyszłą niedzielę przybędzie do nas ks. Stanisław Kulik proboszcz parafii pw. Opatrzności Bożej w Parczewie. Będzie prosił nas o wsparcie dla swojej parafii o czym sam dokładnie nam opowie. Po każdej Mszy świętej będzie także rozprowadzał cegiełki.

6.    Krajowe Duszpasterstwo i Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich zapraszają wszystkich chętnych do uczestnictwa w 34 Ogólnopolskiej Pielgrzymce Kolejarzy na Jasną Górę w dniach 4-5 listopada br. Wyjazd z Terespola w sobotę 4 listopada pociągiem specjalnym o godzinie 8;45, powrót w niedzielę 5 listopada o godzinie 22;18. Cena biletu w obie strony 45 zł dostępne są w kasach PKP. Szczegóły na plakatach.

7.    W najnowszym Echu: O depresji nastolatków, jak ją rozpoznać i dlaczego jest taka groźna. Jak islam zapisał się w historii Europy?. Dlaczego niedziela powinna być dniem wolnym od pracy. Zachęcamy do lektury.

8.    Do wieczności Bóg powołał: + Jana Tkaczuka, Mieczysława Bondaruka i Witolda Trociewicza. Wieczny odpoczynek… Pamiętajmy w codziennych modlitwach o naszych zmarłych i o duszach w czyśćcu cierpiących.

Zapowiedzi:
Łukasz Sawicki kawaler z Łobaczewa Małego parafii tutejszej i Paulina Filipek panna z Zalutynia Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Piszczacu Zapowiedź III.
Roman Rudczyk kawaler z Kolonii Dobryń parafii Przemienienia Pańskiego w Malowej Górze i Magda Sebastianiuk panna z Łobaczewa Dużego parafii tutejszej Zapowiedź I.

12 myśli nt. „Ogłoszenia parafialne – 09.10.2017

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?