OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 13.10.2019

1.    Dziś przeżywamy odpust ku czci MB Różańcowej suma o godz. 12.30, a po niej procesja. Natomiast nabożeństwo fatimskie o godz. 16.30  w kościele nie będzie połączone z procesją.

2.    Dziś jak było ogłaszane, przeprowadzana jest zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, młodzież będzie zbierać ofiary i rozdawać pamiątkowe obrazki.

3.    Jutro 14 października Dzień Edukacji Narodowej, na różańcu i Mszy św. wieczorowej będziemy modlić się za wszystkich pracowników oświaty, serdecznie zapraszamy.

4.    W piątek 18 października, święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. W tym dniu będziemy się modlić na różańcu i w Mszy św. w intencji pracowników służby zdrowia. Ten dzień, to także, dzień imienin ks. Łukasza. Będziemy modlić się w intencji solenizanta podczas Mszy św. wieczorowej. Zapraszamy.

5.    Przyszła niedziela, to niedziela misyjna – taca jak zawsze przeznaczona na misje święte.

6.    W kolejną niedzielę odbędzie się coroczne liczenie wiernych.

7.    Od jutra intencje mszalne na przyszły rok będą zapisywane tylko w zakrystii.

8.    Przypominamy, że od tej niedzieli Echo Katolickie kosztuje 2,50zł. Cena naszej gazetki parafialnej pozostaje bez zmian czyli 1zł.

9.    Zbliża się Uroczystość Wszystkich  Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Dlatego śpieszymy z pomocą modlitewną duszom w czyśćcu cierpiącym. Zachęcamy do zapisywania imion swoich zmarłych na kartkach wspominkowych, które znajdują się na stoliku za ławkami, na ołtarzach bocznych oraz na stolikach przy wejściach do kościoła. Bardzo prosimy o wyraźne wypełnianie kartek oraz podawanie adresu. Bliższe informacje będą podane za tydzień.

Echo Katolickie:
1.    Wspólnota miejscem uzdrowienia – o dniu skupienia dla Odnowy w Duchu Świętym na stronie 11.
2.    „Nie tylko dla siebie” – papież uznał cud za przyczyną sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego i wydał zgodę na jego proces beatyfikacyjny.

Zapowiedzi:
1.    Mateusz Semeniuk, kaw. zam. w Terespolu, par. tut i Magdalena Seheniewicz, panna, zam. w Małaszewiczach, parafia Małaszewicze zapowiedź 3.

Zmarli: Zofia Oleszczuk, Jan Łastowski, Eugenia Czarnecka

26 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 13.10.2019

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?