OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 11.08.2019

1.    W najbliższy czwartek 15 sierpnia wypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. godz. 8.00, 10.00 i 18.00.

2.    Burmistrz Miasta, Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na kolejną edycję Jarmarku Rękodzielniczego, która odbędzie się dzisiaj w niedzielę 11 sierpnia w parku miejskim o godz.14.00. W programie wiele innych atrakcji. Szczegóły na plakatach.

3.    W dniu 31 sierpnia 2019r., organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii do 25 sierpnia.

4.    14 sierpnia we wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego pamiętajmy w modlitwach o wszystkich poległych w obozach koncentracyjnych i więzieniach.

5.    Zwyczajem lat ubiegłych w środę 14 sierpnia jest organizowana piesza pielgrzymka do Kodnia.O godz. 7.00 Msza św., a po niej o godz.8.00 wymarsz. Zachęcamy do tej formy modlitwy w drodze.

6.    Przypominany o duchowej łączności z pielgrzymami na Jasną Górę. Dzisiaj o godz. 18.00, jutro w poniedziałek o 20.00. We wtorek 13 sierpnia o 18.00, a po niej procesja fatimska, zakończona apelem pielgrzymkowych.

7.    We wtorek po apelu zapraszamy chętnych, którzy chcieliby pomóc pielgrzymom w śpiewie i kierowanie ruchu. Serdecznie zapaszmy i nie bójmy się tych funkcji.

8.    We wtorek 13 sierpnia w godzinach południowych odwiedzi naszą parafię kolejna konna pielgrzymka zdążająca do Kodnia.

Zapowiedzi przedślubne:
1.    Mateusz Wach, kaw. zam. w Łobaczewie Dużym, par. tut. i Magdalena Wietraszuk, panna zam. w Terespolu, par. tut. – zapowiedź 3.
2.    Hubert Olczak, kaw. zam. w Białej Podlaskiej – par. bł. Honorata, i Dominika Maria Mordusiewicz, panna zam. w Terespolu, par. tut. – zapowiedź 2.

Echo Katolickie:
1.    Obszerny fotoreportaż z tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej na Jasną Górę.
2.    O roli i posłudze księży kapelanów w powstaniu warszawskim.
3.    Czego dzisiaj może uczyć współczesnych katolików św. Edyta Stein?
4.    O profilaktyce i przebiegu leczenia czerniaka.

PIELGRZYMKA PIESZA DO KODNIA. UŚMIECH, RADOŚĆ I DOBRZE PRZESZŁA. U GÓRY W KOSTOMŁOTACH PO DOBREJ KIEŁBASCE Z OGNIA.

26 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 11.08.2019

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?