OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 18 MARCA 2018 ROKU

1.    Dzisiaj po każdej Mszy Świętej Koło Przyjaciół KRP zbiera do puszek na jałmużnę wielkopostną na potrzeby radia.

2.    Dzisiaj spotkanie dzieci i rodziców pierwszokomunijnych po Mszy Świętej o godz. 10.30.

3.    Zapisy chorych do których udamy się 26 marca od godz. 9.00 odbywają się dzisiaj w zakrystii.

4.    Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 do domu parafialnego wszystkie małżeństwa zainteresowane formacją w Domowym Kościele, by dowiedzieć się czym jest domowy kościół i usłyszeć świadectwo małżonków, którzy w nim są.

5.    W Poniedziałek Uroczystość Świętego Józefa. Msze Święte jak w dniu zwykłym.

6.    W poniedziałek spotkanie z kandydatami na ministrantów i lektorów o godz. 16.00. Z

7.    Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na kwiaty: Lechuty Małe 110zł; Kobylany 200 zł; Polatycze 100 zł; Murawiec 170 zł; Lechuty Duże 160 zł; Samowicze 320 zł; KPR Podlasie 365 zł; KR bł. Jerzego Popiełuszki 90 zł; KRK p.w. Stefana Wyszyńskiego 75 zł; KRK p.w. Św. Sebastiana 100 zł; KR. Najświętszej M.P. z Koroszczyna 60 zł; KR Św. Antoniego 100 zł; KR p.w. Teresy od Dzieciątka Jezus 80; KR p.w. Św. Aniołów Stróżów 50; bezim. z ul. Kościuszki 100zł, bezim. z ul. Sikorskiego 50 zł. bezim. z ul Wierzbowej 20; bezim. z Terespola 50 zł; 3x bezim z Terespola po 20 zł. Lisowska Emilia z Terespola 50 zł, Włodarczyk Teresa z Terespola 50zł.

8.    W czwartek o godz.: 18.00 ogłoszenie wyników dla kandydatów do bierzmowania.

9.    Za tydzień w piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych o godz.: 10.00 i 16.30, zaś Ekstremalna droga dla dzieci i osób chorych lub w podeszłym wieku dnia 23 marca o godz. 18.00. Szczegóły na plakatach. Dla dzieci za uczestnictwo przygotowana jest niespodzianka.

10.    Zapraszamy na Kolejny Wieczór Adoracyjny prowadzony przez Wspólnotę Nazarejczyk wraz z księdzem Arturem w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie uroczystą Mszą świętą o godz. 17.00. Po niej animowana będzie pantomina wprowadzająca w charakter wieczoru i adoracje krzyża. Wystawienie Pana Jezusa obecnego w najświętszym Sakramencie poprowadzi ks. Artur wraz z oprawą muzyczną Nazarejczyk Bend. Jest to doskonała okazja do przygotowania się do Wielkiego tygodnia i Świąt Triduum Paschalnego. Tego wieczoru odbędzie się wieczór skupienia dla narzeczonych.

11.    W następną Niedzielę sprzedawane będą baranki Caritas, jako jałmużna wielkopostna po 5 zł

12.    Za tydzień Niedziela Palmowa. Błogosławieństwo palm na każdej Mszy Świętej. Droga Krzyżowa ulicami miasta tego dnia po Mszy Świętej wieczorowej, na którą zapraszamy wszystkich z lampionami.

13.     Intencje postu na ten tydzień. Poniedziałek –  za dusze czyścowe, wtorek – o przebłaganie za grzech aborcji; środa –  o przebłaganie grzechów nieczystości i zdrady małżeńskie; czwartek – w intencji kapłanów; piątek – w intencji grzeszników konających; sobota – w intencji małżeństw zagrożonych rozpadem. Zapisy u księdza Radosława w zakrystii.

14.    Dziękujemy mieszkańcom miejscowości Lebiedziew, Dobratycze i Murawiec za bardzo miłe przyjęcie osób podczas Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

15.    Echo Katolickie:  Miłość nie ma ceny; Był pełen Boga – o bp. Świrskim; 7 gratisów z nieba; Święty Józef – patron rodziny; o Ekstermalnej drodze krzyżowej. Czym wyróżnia się Parafia Terespol od innych w wielkim Poście – o akcji 960 godzin. Konkurs dla dzieci. Zapraszamy do lektury.

16.     Do wieczności Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej: Zbigniewa Kozłowskiego z Terespola; Zbigniewa Sebastianiuka z Terespola; Jadwigę Kowalczuk której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek.  Wieczny odpoczynek…

17 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 18 MARCA 2018 ROKU

  • Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

 1. Brak aktualnych ogłoszeń.
  Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
  mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

  Pozdrawiam

  • Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

 2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*