OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 17 czerwca 2018

1.    Ks. Radosław zaprasza i przypomina o Festynie Rodzinnym,  który odbędzie się już dzisiaj o godzinie 17.00 na parkingu przy kościele. Szczegóły na plakatach oraz w gazetce parafialnej.  Serdecznie zapraszamy.

2.    Decyzją KS. Bp. Ordynariusza Kazimierza Gurdy proboszczem nowej parafii w Kobylanach został ks. Zbigniew Rozmysł, który obejmie ją 24.06.br. W imieniu parafian, wspólnot którym posługiwał i nas kapłanów, serdecznie dziękujemy za 2 lata posługi w naszej parafii. Na nową drogę posługiwania życzymy Bożego błogosławieństwa…

3.    Ks. Artur zaprasza wszystkich rodziców ministrantów i lektorów na spotkanie w poniedziałek 18.06 po Mszy Świętej Wieczorowej.

4.    Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po Mszy Świętej Wieczorowej. Ks. Artur zaprasza wszystkich którzy uczęszczali na tę formację biblijną.

5.    W najbliższy piątek (22.06.2017r.) na godz. 8.00 serdecznie zapraszamy do kościoła jak również i do kaplicy w Kobylanach  na Mszę św. z racji zakończenia roku szkolnego.

6.    Ks. Artur zaprasza wszystkich kandydatów i ministrantów we wtorek na godz. 16.00 na spotkanie szkoleniowe.

7.    Msze Święte w okresie wakacyjnym w kaplicach będą odprawiane w następującym porządku: Kaplica w Koroszczynie o godzinie 14.00, natomiast kaplica w Dobratyczach o godzinie 15.00

8.    W przyszłą niedzielę będzie przeprowadzona ostatnia zbiórka do puszek na Dom Pielgrzyma w Pratulinie. Zbiórkę przeprowadzą Koła Żywego Różańca. W tej chwili brakuje 20 tys. zł. Resztę będziemy musieli dołożyć z ofiar kolędowych.

9.    Również w przyszłą niedzielę organizowany jest Nadbużański Przegląd Artylerii Czarnoprochowej. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie 12.00 która będzie sprawowana w intencji Naszej Ojczyzny. Msza Święta będzie sprawowana w asyście Bractw Strzelców Kurkowych, natomiast po Mszy świętej zostaną złożone kwiaty pod pomnikiem 300-lecia Praw Miejskich Terespola oraz Tadeusza Kościuszki a następnie przemarsz na uroczystości na stadionie. Szczegółowy program na plakatach. Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów.

10.    Znaleziono pilot do bramy na rynku w Terespolu. W sprawie odbioru prosimy kontaktować się z Urzędem Miasta.

18 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 17 czerwca 2018

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?