Ogłoszenia parafialne – 20.08.2017

1.    Stowarzyszenie Bugowiaki zaprasza na V Festyn Kolejowy, który odbędzie się dzisiaj w  Prochowni w Terespolu. Początek o godzinie 15:00. W programie festynu wystawy, pokazy kolekcjonerskie, prelekcje i wystąpienia pracowników kolei. Na gości czeka tradycyjny poczęstunek. Zapraszamy!

2.    Spotkanie wspólnoty  modlitewnej Amo Te w piątek 25. 08.  Po mszy św. wieczorowej

3.    W przyszłą sobotę 26 sierpnia Uroczystość  Najświętszej Maryi Panny  Częstochowskiej,  msze św. w naszym kościele o 7.00, 10.00, 18.00.

4.    6 sierpnia (sobota) organizowana jest diecezjalna pielgrzymka Kół Różańcowych do Leśnej Podlaskiej. Serdecznie zapraszamy. Zapisy w tym tygodniu do środy w zakrystii. Przewidywany koszt ok. 30 zł.

5.    Burmistrz Miasta Terespol, Rada Miasta Terespol oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na Dni Teatru Ulicznego, które odbędą się w przyszłą  sobotę i  niedzielę w parku miejskim wieczorną porą. Wystąpią znamienite teatry z Warszawy, Lublina i Białej Podlaskiej.Głównym punktem programu będzie występ terespolskiej grupy teatralnej. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej domu kultury.

6.    Komunikat: Zwracamy się z prośbą do członków Kół Różańcowych i Członków Przyjaciół KRP o pomoc w przeprowadzeniu zbiórki i zgłaszanie się do zakrystii  dzisiaj i w tygodniu, w celu zorganizowania grupy kwestującej na ten cel.

7.    Następna niedziela jest ostatnią niedzielą miesiąca, na mszy św. wieczorowej będą śpiewane nieszpory.

8.    Ks. Zbigniew organizuje Pielgrzymkę Patriotyczną do Lwowa w dniach 29.09-1.10.2017 r.  Więcej informacji na plakatach  oraz stronie internetowej parafii.

9.    Informacja dla Pań w wieku od 50-69 będzie zorganizowana bezpłatna mammografia w dniu 14 września. Dokładne informacje na plakacie.

10.    W bieżącym numerze „ Echa Katolickiego” między innymi: Skąd się bierze nasze upodobanie do szemrania. Co mówi na ten temat Biblia i jak mu  przeciwdziałać. Mediacja jako sposób unikania sprawy w sądzie, czyli o sztuce rozwiązywania konfliktów. Rozmowa z ks. Tomaszem Grzybem na temat posługi misjonarza w Boliwii.  Obszerna relacja z uroczystości w Kodniu oraz galeria zdjęć z wejścia pielgrzymów na Jasną Górę.Serdecznie zapraszamy do nabycia

11.    Na Boskim sądzie stanęli: + Kazimierz Szewczuk  z Koroszczyna  i Barbara Artecka z Terespola . Wieczny odpoczynek…

Zapowiedzi:
Paweł Zięba kawaler zam. Łobaczew Mały par. tutejsza i Anna Korzeniewska panna zamieszkała Terespol par. tutejsza. Zapowiedź III
Sebastian Karol Wasztan kawaler z parafii Hrud i Marlena Selewoniuk panna z Koroszczyna paraf. tutejszej. Zapowiedz II
Michał Rafał Dobek kaw.  Warszawy par. św. Zygmunta i  Paulina Kulupa panna z Kolonii Dobratycze par. tut. zap. I
Krystian Andrzej Puczko kaw. Z par. Piszczac i Monika Kondraciuk panna z Kobylan par. tut, zap I.
Kamil Rafał Abramowicz z Grabanowa par. Bł. Honorata w Białej Podl.  i Wioletta Abramowicz z Łobaczewa Małego par tut, oboje związani cywilnie , zap. I

11 myśli nt. „Ogłoszenia parafialne – 20.08.2017

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?