OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.02.2018

1.    W przyszłą niedzielę będziemy przeżywali niedzielę Ad Gentes. W tym dniu szczególnie pamiętamy w modlitwie o misjonarzach, oraz będzie można złożyć ofiary do puszek na potrzeby Misji świętych.

2.    Proponujemy dar postu o chlebie i wodzie w intencji Misji Parafialnych. Zgłaszamy się do ks. Radosława. Zapisy rozpoczną się w środę popielcową po Mszach św.. Osoby, które podejmą post zostaną umieszczone w specjalnej księdze .Nie bójmy się postu to może być tylko jeden dzień w tych 40 dniach. PONIEDZIAŁEK: za dusze w czyśćcu cierpiące z naszej parafii, WTOREK: Za dzieci i młodzież z naszej parafii, ŚRODA: Za małżeństwa będące w kryzysie z naszej parafii, CZWARTEK: O nowe powołania do kapłaństwa i zakonne z naszej parafii, PIĄTEK: Za służbę kościelną, szczególnie za Pana Kościelnego i Pana Organistę i ich rodziny, SOBOTA: Przebłagalna za wszystkie ciężkie grzechy popełnione w rodzinach naszych parafian.

3.    Serdecznie zapraszamy na cykl konferencji biblijnych „Rekolekcje dla grzesznika”. To spotkanie dla każdego kto chce poznać problemy moralne, przyczyny grzechu, swoje życie w odniesieniu do postaci biblijnych. Spotkania będą się odbywać w soboty Wielkiego Postu o godzinie 19;00 w Sali Parafialnej.

4.    Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po Mszy świętej wieczorowej.

5.    Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów w czwartek o godzinie 16:00.

6.    Spotkanie wspólnoty Nazarejczyk w niedzielę po Mszy świętej o godzinie 17:00.

7.    Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców po Mszy świętej o godzinie 10:30.

8.    Przypominamy że są jeszcze wolne miejsca na wyjazdy do Radzynia Podlaskiego na  24 lutego na Kongres Kółek Różańcowych (wyjazd w sobotę o godzinie 8;15 spod kościoła) oraz na 1 marca na Marsz Żołnierzy Wyklętych.

9.    Są także miejsca na Misterium Męki Pańskiej 3 marca do Czerwińska nad Wisłą. Szczegóły u p. kościelnego.

10.     Klub Olimpijczyka, Akademickie Liceum Ogólnokształcące oraz Urząd Miasta Terespol zapraszają do udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg odbędzie się 4 marca o godzinie 13:00 na dystansie 1963 metry. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę oraz medal. Zgłoszenia u p. Andrzeja Korbala. Liczba miejsc ograniczona.

11.    W najnowszym numerze Echa: Relacja z pogrzebu ks. Józefa Oleszczuka, O zaprzysiężeniu Wojsk Obrony Terytorialnej we Włodawie, Krótka relacja z XI Koncertu Noworocznego w Terespolu, przepisy oraz krzyżówka z nagrodami Zachęcamy do lektury.

12.    Do wieczności Bóg powołał: Stanisława Borysiewicza i Ewę Beszczyńską Wieczny odpoczynek…

17 myśli nt. „OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.02.2018

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?