OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 02.06.2019

1.    W tym tygodniu wypada I czwartek i I piątek miesiąca. Dzisiaj adoracja IHS i o godz.15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia.

2.    Rozpoczynamy Nabożeństwa czerwcowe; śpiewamy Litanię do Serca Bożego o godzinie 17.40.

3.    Poświęcenie pól w tym tygodniu:
Wtorek -4 czerwca o godz. 15.00 Błotków i także 4 czerwca – wtorek godz. 15.00 Polatycze.

4.    15 czerwca o godzinie 8.00 rano z placu przy kościele – w sobotę- wyruszy ponownie z naszej parafii piesza pielgrzymka do Kodnia, przez Michalków i Kostomłoty. Bliższe szczegóły na plakatach tablic ogłoszeniowych.

5.    W następną niedzielę na sumie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. z racji 25 kapłaństwa ks. Marka Żuka. Natomiast przez całą niedzielę ks. Marek Żuk będzie głosił kazania i zbierze po Mszach św. ofiary na misje.

6.    We wtorek spotkanie po Mszy św. wieczorowej KRP.

7.    Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na Centrum Opatrzności Bożej.

8.    Egzamin wewnętrzny z katechizmu dokona się 12 Czerwca o godzinie 18.30 Dla I i II grupy. 13 Czerwca o godzinie 18.30 dla III i IV grupy . 14 Czerwca o godzinie 18.30 Dla V i VI grupy. Kandydaci przychodzą z rodzicami do Sali parafialnej.

9.    Zapowiedzi: Daniel Stefaniuk kaw. Z Łobaczewa Dużego par.tut. i Sylwia Gręziak panna z Zastawek par. Małaszewicze. Zap. III.; Tomasz Parafiniuk kaw. Z Lebiedziewa i Kinga Biegajło panna z Lechut Dużych oboje par. tut. Zap. I.

10.    W Naszej gazetce parafialnej porządek poświęcenia pól oraz 12 obietnic Serca Bożego.

11.    W Echu Katolickim: Pratulin urzekający; Za tę prawdę dałabym się zabić; Pan Bóg mnie odnalazł; Miażdżyca to nie sprawa cholesterolu; Nowa skoda fabia i wiele innych… Zapraszamy do lektury.

12.    Pan Bóg powołał do wieczności. Pomódlmy się za naszych zmarłych i za dusze w czyśćcu cierpiące.

PIELGRZYMKA PIESZA DO KODNIA. UŚMIECH, RADOŚĆ I DOBRZE PRZESZŁA. U GÓRY W KOSTOMŁOTACH PO DOBREJ KIEŁBASCE Z OGNIA.

26 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 02.06.2019

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?