OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.01.2020 – II NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Od wczoraj do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, pamiętajmy w swoich modlitwach o tej intencji.

2.    Wczoraj zakończyliśmy wizytę duszpasterską tym roku. Już dzisiaj mówimy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy nas przyjęli, a krótkie podsumowanie uczyni Ksiądz Proboszcz w następną niedzielę.

3.    W przyszłą niedzielę 26 stycznia br. po Sumie odbędzie się zebranie zelatorów kół różańcowych. Zapraszamy. Tematem spotkania będzie wyjazd do Pratulina.

4.    Za tydzień w piątek 24 stycznia po Mszy Św. wieczorowej odbędzie się spotkanie wspólnoty Amo-Te.

5.    Osoby przygotowujące się do sakramentu małżeństwa serdecznie zapraszamy na katechezy dla narzeczonych, które odbędą się w dniach 01; 08; 15 lutego br. o godz. 9.00 w sali katechetycznej.

6.    W dniach 25-26 stycznia odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Terespolu jubileuszowy XXV Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich. Wystąpi blisko 600 wykonawców z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Polski. Rozpoczęcie o godzinie 15.00 jednego i drugiego dnia. Serdecznie zapraszamy.

Echo Katolickie:
•    Jaki obraz Boga nosimy w swoich sercach? Od odpowiedzi na to pytanie zależy całe nasze życie.
•    Drugiej takiej parafii nie ma na świecie. O neounitach, ich liturgii i obrzędowości – mówi ks. Piotr Witkowicz proboszcz parafii w Kostomłotach.

Zmarli: Ks. Henryk Liszewski (były wikariusz naszej parafii, zmarł w Malborku), Marek Leonienko.

26 myśli nt. „OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.01.2020 – II NIEDZIELA ZWYKŁA

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?