OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 12 sierpnia 2018

1.     Dzisiaj Msza Święta Wieczorowa o godz. 18.00 a po niej Apel Pielgrzymkowy. Zaś jutro Msza Święta Wieczorowa o godz. 18.00 a po  niej nabożeństwo Fatimskie ulicami naszego miasta.

2.     W dniu 14 sierpnia obchodzić będziemy wspomnienie Św. Maksymiliana – to dzień pamięci o poległych w obozach koncentracyjnych.

3.     We wtorek wyrusza  piesza pielgrzymka do Kodnia. Msza Święta o godz. 7.00 zaś o 8.00 wyjście wszystkich pielgrzymów. W roku misji świętych w naszej parafii warto potraktować te pielgrzymkę jako duchowe przygotowanie do misji. Serdecznie zapraszamy do jak najliczniejszego skorzystania z tej okazji. Prosimy  też by na pielgrzymkę zaprosić gości i ukazać im piękno pielgrzymowania z Parafią. Wszystkie osoby chętne do pomocy w przeprowadzeniu pielgrzymki proszone są do zgłoszenia do ks. Artura.

4.     W środę 15 sierpnia w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Msze święte w godz. 8.00 10.00 i 18.00. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziół i kwiatów.

5.     Jutro koło naszego kościoła około południa przejeżdżać będzie jubileuszowa konna pielgrzymka do Kodnia.

6.     W dniu 25 sierpnia organizowana jest Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Leśnej Podlaskiej. Zapisy w zakrystii do 19 sierpnia. Koszt ok. 25 zł.

7.     Diecezjalne studium muzyki kościelnej w Siedlcach zaprasza do podjęcia nauki w uczelni. Szczegóły na plakatach.

8.     Osoby wybierające się na pielgrzymkę jubileuszową do Krakowa we wrześniu proszone są o dostarczenie swoich Peseli. Informujemy, iż są jeszcze wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy.

19 myśli nt. „OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ – 12 sierpnia 2018

• Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniu 17 lutego o godzinie 9:00 w Sali parafialnej. Zgłoszenia u ks. Artura pod numerem telefonu 507490114 (w godzinach 18:00-20:00)

1. Brak aktualnych ogłoszeń.
    Może potrzebny jest ktoś odpowiedzialny za obecne działania ,
    mniejsze parafie mają bardziej profesjonalnie prowadzone strony .

Pozdrawiam

• Szczęść Boże. Brak aktualnych ogłoszeń był spowodowany problemami technicznymi z serwerem. Już są aktualne ogłoszenia oraz intencje. Przepraszamy za niedogodności i obiecujemy poprawę 🙂 Pozdrawiam

• Czy dalej są problemy techniczne? Od miesiąca brak ogłoszeń a przed wczoraj pojawił się jedynie nagłówek ogłoszeń z 5.08.2018, natomiast ogłoszeń brak do tej pory

2. Czy kurs przedmałżeński który ma się odbyć w sobotę jest darmowy? Co na taki kurs trzeba wziąć ze sobą i czy do maja takowe kursy będą jeszcze realizowane?