Program Wizyty Duszpasterskiej 2016/2017

27.12. (WT)    od 8.30 Lebiedziew (3) Polatycze (1)
od 16.00 ul. Wierzbowa (1), ul. Wiejska (1), ul. Gruntowa (1)
28.12. (ŚR)    od 8.30 Dobratycze i Kolonia Dobratycze (3) Kołpin-Ogrodniki (1)
od 16.00 ul. Nowa, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Okrężna (3)
29.12. (CZW)    od 8.30 Samowicze (3), ul. Służki, ul. Czartoryskich, ul. Fleminga (1)
od 16.00 ul. Sienkiewicza (2) ul. Wyszyńskiego, ul. Jana Pawła II, ul. Kozłowskiego (2)
30.12. (PT)    od 8.30 ul. Błotków z ul. Przelotową (4)
od 16.00 ul. Czerwonego Krzyża z ul. Przeskok (3)
31.12(SOB)    od 8.00 Kobylany (4)
01.01(ND)    ———————-
02.01 (PN)    od 8.30 Żuki, Murawiec (1), Michalków Kol. Michalków (2)
od 16.00 ul. Kraszewskiego (2), ul. Ks. J. Popiełuszki (1)
03.01.(WT)    od 8.30 Kukuryki (1)
od 16.00 ul. Wojska Polskiego od dawnej stacji Orlen do przejazdu (3)
04.01. (ŚR)    od 8.30 Lechuty Duże (2), Lechuty Małe (1),
od 16.00 ul. Reymonta (2), Męczenników Unickich (1)
05.01. (CZW)    od 8.30 Terespol, ul. Asnyka, ul. Konopnickiej, ul. Prusa, ul. Cerkiewna (1), ul. Topolowa, ul. Graniczna, ul.  Krótka, ul. Polna (2)
od 16.00 ul. Cicha, ul. Andrzejuka (1), ul. Niemcewicza (1), domki jednorodzinne przy ul. Janowskiej, ul. Szkolna(1)
06.01. (PT)    Godz. 14.00 Bloki wojskowe (3)
07.01. (SB)    od 8.30 Koroszczyn (4)
od 16.00 ul. Słowackiego (1) ul. Wojska Polskiego od przejazdu do Kościoła (2),
08.01. (ND)    ————————-
09.01. (PN)    od 8.30 Łobaczew Duży (4)
od 16.00 ul. Piłsudskiego (2), ul. Kościuszki (2)
10.01. (WT)    ————————    od 16.00 ul. Wojska Polskiego: od stadionu do Kościoła (2), Osiedle Celne (1)
11.01. (ŚR)    od 8.30 Bloki przy ul. Granicznej (3)
od 16.00 Bloki przy ul. Janowskiej 2,4,6 (3)
12.01 (CZW)    od 8.30 ul. Kodeńska i Łąkowa (1),ul. Orzeszkowej (1)ul. 3-Maja (1)
od 16.00 ul. Armii Krajowej, ul. Sikorskiego, ul. Pułaskiego (3)
13.01. (PT)    ———————–    od 16.00 Bloki przy ul. Wojska. Pol. 72,74,76(3)
14.01. (SB)    od 8.30 Łobaczew Mały (2), ul. Aleja Marzeń, ul. Forteczna(1), ul. Wschodnia, ul. Różana, ul. Miłosna, ul. Młynarska, ul. Żeromskiego (1)
od 16.00 Bloki kolejowe 54 ABCD (3), Godz. 14.30 ul. Stacyjna (1)
15.01. (ND)    ———————-
16.01. (PN)    ———————–    od 16.00 ul. Narutowicza (2)
17.01 (WT)    od 8.30 ul. Wspólna, ul. Klonowa, ul. Ogrodowa, ul. Akacjowa    ———————-
18.01  (ŚR)    ———————-
19.01 (CZW)    ———————-
20.01. (PT)    ———————-
21.01. (SB)    od 8.30 Małaszewicze Małe (4)    od 16.00 Osiedle Przyszłość-Bloki 60,3,1a,58 (3)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*