INFORMACJA

Decyzją Księdza Biskupa Ordynariusza Kazimierza Gurdy z dniem 1 lipca br. ks. Karol Nasiłowski – nasz dotychczasowy wikariusz został mianowany wikariuszem par. Wszystkich Świętych w Sobieniach Jeziorach. Za roczną pracę dziękujemy mu najserdeczniej i życzymy na nowej placówce jeszcze większych owoców pracy kapłańskiej a Matka Boża Kodeńska niech ma go w szczególnej opiece. Niech jego marzenie zakończenia studiów doktoranckich spełnia się, a zwłaszcza bliskość Warszawy i jego uczelni (40km) niech w tym mu pomaga.

Jednocześnie informujemy, iż z dniem 1 lipca – decyzją ks. bpa Ordynariusza – przychodzi do nas ks. Grzegorz Matysiak, wikariusz z par. Malowa Góra.

One Reply to “INFORMACJA”

1. Zyczymy ksiedzu Karolowi blogoslawienstwa wiele lask bozych dziekujemy z calego serca za wszystko co ksiadz przekazal naszym dzieciom ksiadz Karol jest ksiedzem wyjatkowy ktory potrafil przekazac mlodziezy bardzo duzo dziekujemy za film o papiezu jest to pamiatka i swiadectwo .Niech ksiadz Karol nie zapomina o nas w modlitwie i zapraszamy na pielgrzymke do Kodnia to jest nasza wielka prosba