13 myśli nt. „Aktualności

1. Matko Ukochana , ja już nie wiem jak mam się modlić ,proszę Cie z całego serca uratuj moje małżeństwo , błagam niech skończy się ten koszmar i alkohol w moim domu, na kogóż mam liczyć ? Pomóż Maryjo

2. Matko Boźa, uzdrów naszą sytuację materialną i opiekuj sie nami w zdrowiu i w chorobie. Pomóź dostać się do wymarzonej szkoły mojej córce. Spraw, aby moja siostra i brat byli ze mną, abysmy się spotykali częściej, wzajemnie szanowali i o sobie pamietali.

3. Matko Boża spełniająca wszystkie prośby proszę pomóż mi poukładać na nowo moje życie.Swoją cudowną mocą spraw aby mój mąż się opamiętał i wrócił do mnie ,żebyśmy nawzajem sobie wszystko co było złe wybaczyli i pamiętali tylko dobre rzeczy .Matko Boża pomóż nam i spraw żeby miłość wróciła do nas i zamieszkała na zawsze w naszych sercach.

4. Najukochańsza Maleńko uzdrów mojego Tatusia z goraczek i chorób aby miał siłę walczyć z chorobą aby lekarze umieli mu pomóc i żeby wrócił do domu cały zdrowy i bezpieczny taki jaki był błagam.

5. BARDZO PROSZĘ O MODLITWĘ WSTAWIENNICZA PRZED OBRAZEM MATKI BOŻEJ SZYBKO SPEŁNIAJĄCEJ PROŚBY O POTRZEBNE ŁASKI DLA CAŁEJ RODZINY I POMOC W ROZWIĄZANIU PROBLEMÓW FINANSOWYCH.JEŚLI KTOŚ MOŻE SIĘ POMODLIĆ TO PROSZĘ O MODLITWĘ W MOJEJ INTENCJI.

6. Prosze cie Matko Boza o pomoc! Spraw aby moja mama przezwyciezyla chorobe i pozostala z nami jeszcze dlugo.Juz nieraz nam pomoglas i wierze ze i tym razem nie postaniesz obojetna na moja prosbe.
    Prosze wszytskim o modlitwe za moja mame!

7. BOŻE DZIĘKUJE TOBIE ŻE CZUWASZ NAD MOJĄ RODZINĄ ŻE WRÓCIŁAM DO ŻYCIA Z ENERGIĄ DZIĘKUJE ŻE POMAGASZ MI W ŻYCIU I ŻE PROWADZISZ MNIE ZA RĘKĘ W SWEJ DRODZE DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA I KOCHAM CIĘ WIEM ŻE MOGĘ NA CIEBIE LICZYĆ I WIEM ŻE AKCEPTUJESZ MNIE TAKĄ JAKĄ JESTEM I MASZ MIEJSCE W SWYM SERCU NA MNIE BO JA CIEBIE MAM I DLA
    CIEBIE ZAWSZE BĘDĘ MIAŁA MIEJSCE W SERCU

8. Proszę Cię Matko Boża pomóż poukładać mi moje życie.Proszę abym założył rodzinę godną Twoich oczekiwań.Jeśli zgodne z Wolą Twoją jest abym był z Patrycją to proszę Cię połącz nasze serca na zawsze.Proszę Cię o zdrowie i pomyślne znalezienie pracy.Proszę Cię Matko Boża spójrz na mnie a wieżę że moje życie zmieni się na zawsze.Przepraszam Cię Panie Jezu za grzechy moje i z lituj się nad moją osobą.

Piszę tego maila do Waszej Parafii ponieważ zależy mi bardzo na modlitwie przed Cudownym Obrazem Matki Bożej w Terespolu.
    Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji przed Cudownym Obrazem Matki Bożej w Terespolu.Jest to dla mnie bardzo ważne i będę bardzo wdzięczny jak ktoś spełni moją prośbę.Wieżę że Matka Boża mnie wysłucha i pomoże mi.Tym cudem napewno chciała aby nasza wiara się pogłębiła i żeby ludzie modlili się do Cudownego Obrazu. W Nowym Roku postaram się przyjechać i odwiedzić Waszą parafie i zobaczyć z bliska Cudowny obraz Matki Bożej ,ale na tą chwilę nie mogę przyjechać i dlatego proszę o modlitwę.Proszę aby osoba która odczyta moją wiadomość nie zignorowała mnie tylko pomoże mi przez modlitwę aby moje życie uległo zmianie.

Za wszystko wielkie Bóg Zapłać.Z Panem Bogiem.Marcin z Łodzi.